Караванські кормові дріжджі: переваги

Кормові дріжджі - найцінніша кормова добавка, що дозволяє домогтися бажаних, досить значних результатів у відгодівлі великої рогатої худоби, птиці, хутрових звірів і риби. Цей ефективний екологічно чистий білковий продукт використовується для збагачення комбікормів і згодовування тваринам в суміші з концентратами, силосом і жомом, що істотно збільшує прирости при економії корму до 20%. Також, кормові дріжджі можна додавати в раціон сільськогосподарських та інших тварин в якості окремого харчового компонента.

У чому ж полягає ефективність додавання кормових дріжджів в раціон тварин?

Біологічна цінність кормових дріжджів обумовлена змістом в них всіх поживних речовин, необхідних для повноцінного росту і розвитку організму - білки, вуглеводи, жири, мінеральні речовини і вітаміни, головним чином групи В, тісно пов'язані з білковим обміном в організмі тварин.

Істинний білок, що міститься в кормових дріжджах, практично повністю засвоюється. На відміну від білка рослинних кормів, в якому відсутні такі амінокислоти, як лізин, метіонін, триптофан і інші, мікробіологічний білок - кормові дріжджі мають весь комплекс життєво важливих амінокислот. У тому числі 10 незамінних амінокислот - тих, які організм самостійно не синтезує, але які роблять визначальний вплив на синтез білка. Своїм багатим амінокислотним складом дріжджі поступаються тільки кормам тваринного походження щодо вмісту метіоніну, цистину і триптофану. А за вмістом вітамінів дріжджі перевершують усі корми.

Встановлено, що нестача енергії є більш частою причиною низької продуктивності, ніж відсутність будь-яких інших поживних речовин. І в цьому випадку, знову-таки, застосування кормових дріжджів в раціоні тварин - на першому місці за ефективністю, оскільки за змістом обмінної енергії дріжджі перевершують рослинні корми.

В Україні єдиним сертифікованим виробником натуральних кормових дріжджів за ТУ є Караванський завод кормових дріжджів. Вже протягом 30 років завод тримає високу планку провідного підприємства мікробіологічного виробництва, стабільно постачає на кормовій ринок України якісні кормові дріжджі.

Виробництво дріжджів на Караванському заводі виконується за класичною технологією культивування мікробіологічної субстанції дріжджів при використанні в якості сировини виключно післяспиртової зернової барди. У результаті готовий кормовий продукт виходить вітамінізованим, з високим накопиченням амінокислот, з підвищеною засвоюваністю білка і мінералів.

Переваги Караванських кормових дріжджів:

• безпека і натуральність продукції, оскільки в їх складі немає шкідливих речовин, токсинів, ГМО;

• Караванські кормові дріжджі виробляються в натуральному середовищі;

• виробництво кормових дріжджів постійно вдосконалюється, технологи заводу співпрацюють з кращими НДІ в галузі для розробки і поліпшення рецептури.

Крім високої якості продукції, Караванський завод кормових дріжджів гарантує чесні конкурентоспроможні ціни, оперативну доставку по Україні і систему знижок.

Переконайтеся в якості нашої продукції та сервісу і ви! Купити кормові дріжджі Караванського заводу кормових дріжджів можна на нашому сайті, або ж зв'язавшись з менеджерами за контактними телефонами.